Адвокат з розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу за взаємною згодою можливе в РАГСі, якщо у подружжя немає спільних неповнолітніх дітей. В іншому випадку без суду не обійтися. Адвокат з розірвання шлюбу надасть юридичний супровід шлюборозлучного процесу, за бажання мінімізує контакти з партнером і посприяє мирному врегулюванню можливих конфліктів.

Позовна заява подається до районного суду за місцем проживання відповідача, якщо позивач не має вагомих причин проводити шлюборозлучний процес “на своїй території”: маленькі діти на утриманні, незадовільний стан здоров’я чи домовленість з відповідачем.

Розірвання шлюбу неможливе в разі вагітності дружини або віку дитини до одного року. Винятком є ​​випадки, коли один із подружжя вчинив протиправні дії щодо іншого члена подружжя або до їх дитини. Розлучення з вагітною дружиною можливе тоді, коли суду буде надано медичне підтвердження батьківства іншого чоловіка.

При розірванні шлюбу можлива поява неочікуваних деталей: партнер передумає розлучатися та почне затягувати розлучення, розділ майна за обопільною згодою став неможливим, партнер вимагає аліменти на своє утримання, пара не може самостійно визначити, з ким буде проживати їхня дитина. Всі ці питання дуже спірні, можуть добряче попсувати нерви і спустошити гаманець, але наш адвокат розірвання шлюбу та пов’язані з ним справи знає досконально – він допоможе в мінімальні терміни закрити гострі питання найменш болісно для клієнта.

Як і де знайти надійного адвоката з розірвання шлюбу?

Розлучення подружжя – це неминучий стрес, і чим довше проіснувала сім’я, чим більше у них дітей і спільно нажитого майна, тим важче проходять слухання у суді. Ускладнюють справу, як правило, незгода одного з подружжя із самим фактом розлучення або його умовами. У таких випадках клієнти не без підстав намагаються знайти адвоката з розірвання шлюбу з найкращою в місті репутацією. Але як обрати дійсно надійного фахівця серед величезного розмаїття?

 1. Орієнтуйтеся на відгуки знайомих і авторитетну думку, але при цьому уточніть, яку саме справу вів адвокат та вирішіть, чи влаштовують вас особисто результати його праці;
 2. Зверніть увагу на манеру поведінки і спілкування адвоката – стриманий, шанобливий, з добре поставленим мовленням і послідовним викладом думок – це те, що вам потрібно. Невиправданих оптимістів, які гарантують успіх ще під час запису на консультацію, краще залишити поза вашою справою.
 3. Віддавайте перевагу юридичним компаніям, а не самостійним практикам. Фірма надає своїм юристам всі умови для саморозвитку і успішного ведення справ. Такі адвокати не займаються самостійним пошуком клієнтів, мають помічників і постійно діляться набутим досвідом в колективі, що безсумнівно впливає на якість роботи.

Які послуги надає адвокат з розірвання шлюбу?

Розірвання шлюбу адвокат з нашої компанії може супроводжувати як в форматі “під ключ” так і окремими послугами на будь-якому етапі справи:

 • Усна або письмова консультація з оцінкою справи, її можливих складнощів та шляхів їх усунення;
 • Складання позовної заяви та збір доказової бази для ведення справи в суді;
 • Представництво на всіх судових засіданнях – за бажання клієнта його присутність не знадобиться;
 • Регулярне інформування про хід справи та дії адвоката;
 • Отримання рішення суду і передача клієнту всіх документів.

Існує думка, що розлучення – це рутинна процедура і допомога адвоката при цьому абсолютно беззмістовна. Проте лише кваліфікований юрист зможе провести вас навіть через саму стресову справу швидко і при цьому досягне бажаних результатів.

Відповідно до процесуального права, доведення всіх заперечень та вимог лягає на плечі того, хто їх висуває. А значить, аргументи і документальне їх підтвердження вам доведеться надавати суду самостійно: докази зради, протиправних дій партнера, інформацію про спільне і приховане партнером майно та інше.

Хто такі адвокати з розірвання шлюбу?

У нашій компанії адвокат з розірвання шлюбу – це досвідчений фахівець з глибокими знаннями сімейного права та бажанням допомагати людям. Ведення справ у нас не поставлено на потік “конвеєром” – ми приділяємо достатню кількість уваги і часу, аби клієнт почувався комфортно, а справа пройшла гладко.

Ми допоможемо на перемовинах з партнером переконати його / її в перевагах мирного процесу – розлучення з обопільної згоди. Але у випадках, коли людина не контактна або висуває неадекватні вимоги, ми позбавимо вас хвилювань, пов’язаних із судом, візьмемо всі турботи на себе. Розділ спільно нажитого майна, встановлення місця проживання дитини та порядку спілкування партнера з нею пройдуть для вас найменш болісно, ​​коли поруч буде надійний та досвідчений адвокат.

Ми знаємо:

 • Що необхідно зробити ще до подання позовної заяви до суду;
 • Які заходи впровадити та які папери зібрати, щоб результати розподілу майна задовольнили клієнта;
 • Що потрібно зробити, аби отримати перевагу в питаннях виховання дітей, стягнути аліменти з партнера;
 • Як мінімізувати стрес клієнта, пов’язаний із судовими засіданнями і безпосереднім спілкуванням з партнером.

Ціна за послуги адвоката з розірвання шлюбу

Судові розгляди під час шлюборозлучного процесу можуть ускладнюватися і затягуватися опонентом під час розділу спільно нажитого майна і визначення місця проживання дітей. Ми гарантуємо ґрунтовний підхід до справи і досягнення найкращого результату в інтересах вас і ваших дітей. Залежно від обсягу і деталей справи на послуги адвоката з розірвання шлюбу ціна варіюється і може бути встановлена ​​тільки в індивідуальному порядку.

Складність справи залежить від:

 • можливості врегулювання питання на досудовому етапі (якщо під час переговорів вдалося переконати партнера на обопільне розірвання шлюбу);
 • наявності або відсутності неповнолітніх дітей;
 • кількості спільно нажитого майна і наявності спільного бізнесу, акцій, вкладів і т.д..

Розрахувати приблизну вартість послуг адвоката з розірвання шлюбу для вас можуть наші менеджери – просто зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний зв’язок. Остаточна вартість роботи може бути скоригована адвокатом безпосередньо під час консультації до суми, що задовольнить обидві сторони. Пам’ятайте, що законодавство України передбачає можливість стягнення судових витрат зі сторони, що програла і послуги адвоката включено до цього переліку.