Відгуки

8 Comments
 1. Дуже задоволена сервісом!
  Менеджер молодець!!!
  Поставили сигналізацію на будинок швидко, а головне акуратно, тепер залишаю спокійно. Спасибі вам велике!!

 2. Сьогодні поставили на охорону офіс. Цінами та сервісом задоволений.

 3. Тривалий час користуюся послугами охорони МОРРІГАН. Можу сказати, що оперативність реагування гідна похвали, не раз виручали. У нас досить великий об’єкт. Все швидко вирішується, дякую. Рекомендую!!!

 4. Довго вибирали з дружиною охоронну компанію “Венбест” або “Шериф”. Перші були дуже дорогі, другі працюють в правовому полі невідомої мені держави, але це явно не Україна. Мій друг порадив молоду охоронну компанію “Морріган Груп” і ми залишилися задоволені абонентською платою та швидкістю приїзду групи швидкого реагування. Охоронному агентству “Морріган Груп” величезне спасибі!!!

 5. Охороняюсь в Моррігані вже шостий місяць і дуже радий цьому. Біля мого магазину за останній місяць вже 2 кіоски пограбували, мій теж хотіли, але хлопці з Моррігана встигли на спрацювання сигналізації! Висловлюю Вам величезну подяку за це!

 6. Звернувся в компанію пару місяців назад для під’єднання охоронної сигналізації в квартирі, швидко відгукнулися, монтаж зробили наступного дня, а потім одразу підключили! Забув зробити дублікат ключа від під’їзду, довелося наступногодня викликати групу і віддавати ключі, приїхали через 9 хвилин. Молодці! Ціна відповідає якості! Мені все пояснили і надали рекомендації! Поки всім задоволений.

 7. більш-менш нормальна компанія, були деякі проблеми під час монтажу в квартирі … виправили через 2 дні

 8. нормальна група на С. Борщагівці, можна працювати з ними

Залиште відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *